QUIXX

Výsledky: 6
 • Quixx - 2-stupňový odstraňovač škrabancov z laku…
  10138
  Hlavné vlastnosti Pravdepodobné odstraňuje škrabance z laku Rýchle a jednoduché použitie Testované na TÜV
 • Quixx - korekčná ceruzka na opravu laku 12ml
  10144
  Je vhodný pre opravy extrémne hlbokých a širokých škrabancov a kamenných triesok. Hlboké škrabance a otery, ktoré môžu dosiahnuť až k povrchu pod základom, už nemožno brúsiť.
 • Quixx-Odstraňovač škrabancov z plexiskla 50g
  10140
  Odstraňuje škrabance na akrylových povrchoch a povrchoch z plexiskla. S použitím akrylu alebo plexiskla sa používajú na výrobu nespočetných položiek, ktoré sa používajú takmer denne. Tieto materiály sú, žiaľ, veľmi citlivé na poškriabanie. Odstraňovač akrylových škrabancov QUIXX Miliónkrát sa osvedčil ako rýchly a ľahký!
 • Quixx-Súprava na obnovu svetlometov 50g a 30ml
  10142
  Odstraňuje žltavé škvrny, matné povrchy a škrabance na povrchu. Po použití si môžeme užiť bezpečnosť dokonalého svetelného zdroja. Vytvára trvalú ochrannú vrstvu. Pri pravidelnom používaní bude svetlomet odolnejší voči poškriabaniu a zamrznutiu.
 • Quixx-Leštenie, čistenie a konzervovanie kovovych…
  10063
  Vlastnosti a výhody: - čistí, leští a chráni v jednom kroku - odstraňuje rozmazané škvrny, oxidáciu, koróziu, decht, prach z bŕzd a menšie nečistoty, - vysoko výkonný leštiaci koncentrát pre profesionálne výsledky. - účinná ochrana na kovových povrchoch - rýchle a ľahké použitie.
 • Quixx obnovovač pneumatík
  10168
  Sivé vyblednuté pneumatiky sú úplne transformované, po ošetrení vyzerá pneumatika lepšie ako nové! Čierna je špeciálna farba pre dlhotrvajúci hodvábny vzhľad. S technológiou BPT - Black Polymer Technology to vydrží až 6 mesiacov. Rýchlo schne, je nelepivá a nepriťahuje prach. Odolný voči umývaniu automobilov, chráni pred UV žiarením a škodlivými vplyvmi prostredia.

najlepší dodávateľ pre vašu predajňu alebo eshop

Sme s vami 24/7 od roku 2013 aby sme boli tou správnou voľbou pre váš obchod.

Viac

Súhlasím

Táto stránka používa cookies na ukladanie údajov, ktoré zabezpečujú plnohodnotnú funkcionalitu tejto stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavenia, dávate nám súhlas na ukldanie cookies o tejto stránke.